Klient

 

Bezpol Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem specjalizującym się w produkcji osprzętu dla elektroenergetyki zawodowej. Firma istnieje od 1992 r. Siedziba znajduje się w Myszkowie (woj. śląskie). Oferta handlowa zawiera ponad 700 wyrobów i jest stale rozszerzana zgodnie z życzeniami i zapotrzebowaniem klientów.

Wyzwanie

 

Powierzono nam zadanie stworzenia całego systemu identyfikacji wizualnej a co za tym idzie odświeżenie wizerunku firmy na rynku. Istotne dla nas było, aby transformacja była nowoczesna, przyciągająca wzrok, świeża.

Akcydensy

 

Zaproponowaliśmy spójny wygląd materiałów drukowanych. Klient otrzymał nowe wzory wizytówek oraz druków firmowych. Trzymaliśmy się zasady - przejrzyście i czytelnie a jednocześnie profesjonalnie.

Księga znaku

 

Poprzez rzetelnie opracowany brand manual dla firmy BEZPOL daliśmy klientowi gwarancję prawidłowego wykorzystania przez niego logo w przyszłości. Mając zawarty w księdze zbiór określonych reguł zmniejszamy ryzyko wystąpienia błędów np. przy umieszczeniu znaku na nieodpowiednim tle. Zalecamy przestrzeganie zasad zawartych w księdze znaku przede wszystkim w trosce o spójny i korzystny wizerunek marki.

Materiały marketingowe

 

Zostały stworzone w taki sposób, aby zapewnić marce BEZPOL indywidualny charakter oraz większą rozpoznawalność na rynku. Do wykorzystania w biurze, w bezpośrednim kontakcie z klientem, kontrahentem, jak i na prestiżowych targach branżowych w kraju i za granicą. Dzięki jedności kompozycyjnej wszystkich elementów nie ma problemu z identyfikacją marki BEZPOL.

Katalogi produktów

 

Na potrzeby działu sprzedaży firmy BEZPOL przygotowaliśmy katalogi produktów, które w prosty i przejrzysty sposób prezentują bogatą ofertę firmy. Zapoznanie się z nią ułatwiliśmy wprowadzając oznaczenia kolorów dla poszczególnych rodzin produktów.

Możemy pomóc również Twojej marce

Dowiedz się więcej!