Klient

 

Grupa Poujoulat jest liderem europejskim w produkcji systemów kominowych ze stali szlachetnej, który zatrudnia 1450 pracowników i osiąga obrót ok. 200 milionów euro. Od ponad 60 lat Cheminées Poujoulat wykorzystuje swoją szeroką wiedzę i doświadczenie do tworzenia kompletnych systemów odprowadzania spalin, które instalowane są w budownictwie jedno- oraz wielorodzinnym, a także w obiektach przemysłowych, magazynach, halach, etc.

 

 

Wyzwanie

 

Dla marki Poujoulat Polska opracowaliśmy strategię sprzedaży produktów skierowaną do salonów kominkowych. Naszym celem było stworzenie i dostarczenie klientowi narzędzi, które w trafny sposób pokażą jakie możliwości sprzedażowe daje pełne oznaczenie salonu kominkowego, a także profesjonalne jego wyposażenie w produkty Poujoulat.

Merchandising
salonów kominkowych

 

Stworzyliśmy broszurę zawierającą cały pakiet materiałów służących do kompleksowego oznaczania salonu kominkowego, a także pełnego jego wyposażenia. Wierząc głęboko w to, że wpłynie pozytywnie na wizualny odbiór salonu przekonani jesteśmy, że spotka się to z uznaniem klientów.

Księga inspiracji

 

Księga inspiracji to zbiór wyjątkowych inspiracji, pokazujących krok po kroku, jak dopasować zabudowę komina do wnętrza domu. Dzięki niej samodzielnie urządzisz pokój, znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań.

Zestaw Standów

 

Na potrzeby partnerów handlowych firmy Poujoulat zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zestawy standów prezentujące walory, którymi charakteryzują się produkty klienta. Są one rozwinięciem opracowanego merchbooku salonów kominkowych.

Oznakowanie pojazdów i elementy ekspozycji zewnętrznej.

 

Kompleksowe oznakowanie obejmuje również identyfikację na zewnątrz salonu zawierającą schemat obrendowania pojazdów oraz elementy ekspozycji zewnętrznej takie jak: windery, banery reklamowe czy spersonalizowane projekty witryn salonów kominkowych.

Tablica rozwiązań POUJOULAT

 

Jest to prosty sposób na prezentację rozwiązań systemów Poujoulat w postaci modułowej, zamawianej na wymiar tablicy prezentującej proponowane klientom rozwiązania.

Możemy pomóc również Twojej marce

Dowiedz się więcej!