POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Klient

 

Grupa UNICAL jest liderem w produkcji kotłów oraz urządzeń grzewczych. Dzięki ciągłym badaniom stale rozwijają branżę kotłów domowych i przemysłowych tworząc jedną z najbogatszych ofert na rynku.

Wyzwanie

 

Firma UNICAL posiada bogatą afertę urządzeń grzewczych, w związku z tym naszym zadaniem było wykonanie obszernych katalogów i licznych broszur. Na potrzeby identyfikacji firmy wykonaliśmy: wizytówki, koperty, teczki ofertowe, notesy, długopisy oraz inne ciekawe gadżety, grafikę na pojazdach, ściankę wystawienniczą i roll-up. Podstawą każdej firmy jest posiadanie strony internetowej. Podjęliśmy to wyzwanie czego efektem jest czytelna i przejrzysta strona www.

Katalogi i broszury

 

Katalogi i broszury stanowią ważną część firmy UNICAL, dzięki nim prezentują swoje produkty. Odpowiadając na to zapotrzebowanie wykonaliśmy katalogi cenowe oraz broszury produktowe.

Akcydensy

 

Trudno sobie wyobrazić profesjonalną firmę bez jej idenyfikacji wizualnej. Na potrzeby kontaktu z klientem wykonaliśmy: wizytówki, teczki firmowe, koperty do korespondencji firmowej. Przydatnym gadżetem okazały się notatniki i długopisy firmowe, dla klientów jak i pracowników.

Gadżety

 

Dla firmy Unical wykonaliśmy okazjonalne gadżety takie jak: kubki, koszulki , apszaki, smycze, płyty CD z nadrukiem oraz wiele innych.

Strona internetowa

 

Prosta i funkcjonalna strona www. Projekt i realizacja.

Materiały marketingowe

 

System wystawienniczy: roll-up i ścianka. Projekt i realizacja.

Wykonanie reklamy na samochodach.

Możemy pomóc również Twojej marce

Dowiedz się więcej!

Strona
internetowa

Prosta i funkcjonalna strona www.
Projekt i realizacja.